Privātuma politika
Kādu informāciju mēs apkopojam?

Mēs apkopojam informāciju par jums pēc pieteikuma formas aizpildīšanas.

Google, kā trešās puses pakalpojumu sniedzējs izmanto sīkfailus, lai jūsu vietnē rādītu reklāmas. Google izmanto DART sīkfailu, ļaujot tai rādīt reklāmas lietotājiem, pamatojoties uz viņu apmeklējumiem jūsu un citās tiešsaistes vietnēs. Lietotāji var atteikties no DART sīkfaila izmantošanas, apmeklējot Google reklāmu un satura tīkla konfidencialitātes politiku.

Kādam nolūkam mēs izmantojam jūsu informāciju?

Jebkuru informāciju, ko mēs ievācam no jums, var izmantot vienā no šiem veidiem: lai uzlabotu mūsu tiešsaistes vietni (mēs nepārtraukti cenšamies uzlabot mūsu tīmekļa vietnes piedāvājumus, pamatojoties uz informāciju un atsauksmēm, ko saņemam no jums).

Vai mēs izmantojam sīkfailus?

Jā. Sīkfaili ir mazi faili, ko vietne vai tās pakalpojumu sniedzējs pārsūta uz jūsu datora cieto disku, izmantojot jūsu tīmekļa pārlūkprogrammu (ja atļaujat), kas ļauj vietnēm vai pakalpojumu sniedzēju sistēmām atpazīt jūsu pārlūkprogrammu un apkopot un atcerēties noteiktu informāciju.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai apkopotu datus par tiešsaistes vietnes apmeklējumu un vietņu mijiedarbību, lai mēs nākotnē piedāvātu labāku vietnes pieredzi un rīkus. Mēs varam slēgt līgumus ar trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, lai palīdzētu mums labāk izprast mūsu vietnes apmeklētājus. Šiem pakalpojumu sniedzējiem nav atļauts izmantot mūsu vārdā savākto informāciju, izņemot, lai palīdzētu mums veikt un uzlabot mūsu uzņēmējdarbību.

Vai mēs izpaužam kādu informāciju trešajām pusēm?

Mēs nepārdodam, netirgojam vai kā citādi nenododam trešajām pusēm jūsu personu identificējošo informāciju. Tas neietver uzticamas trešās puses, kas palīdz mums darboties mūsu tīmekļa vietnē, veikt mūsu uzņēmējdarbību vai apkalpot jūs, ja vien šīs puses piekrīt saglabāt šīs informācijas konfidencialitāti. Mēs varam arī izpaust jūsu informāciju, ja uzskatām, ka tā ir piemērota, lai ievērotu likumus, īstenotu mūsu tiešsaistes vietnes politiku vai aizsargātu mūsu vai citu tiesības, īpašumu vai drošību. Tomēr personu neidentificējamu informāciju par apmeklētāju var sniegt citām pusēm mārketinga, reklāmas vai citiem nolūkiem.

Trešās puses saites

Reizēm pēc saviem ieskatiem mēs savā tīmekļa vietnē varam iekļaut vai piedāvāt trešo pušu produktus vai pakalpojumus. Šīm trešo pušu vietnēm ir atsevišķas un neatkarīgas privātuma politikas. Tāpēc mēs neuzņemamies nekādu atbildību par šo saistīto tiešsaistes vietņu saturu un darbībām. Tomēr mēs cenšamies aizsargāt mūsu vietnes integritāti un priecājamies par jebkādām atsauksmēm par šīm vietnēm.

Kalifornijas tiešsaistes privātuma aizsardzības likuma atbilstība

Tā kā mēs augstu vērtējam jūsu privātumu, esam veikuši nepieciešamos piesardzības pasākumus, lai nodrošinātu atbilstību Kalifornijas tiešsaistes privātuma aizsardzības likumam. Tāpēc mēs neizplatīsim jūsu personisko informāciju trešajām pusēm bez jūsu piekrišanas.

Bērnu tiešsaistes privātuma aizsardzības likuma atbilstība

Mēs ievērojam COPPA (Bērnu tiešsaistes privātuma aizsardzības likuma) prasības, mēs neievācam nekādu informāciju no personām, kas jaunākas par 13 gadiem. Mūsu vietne, produkti un pakalpojumi ir paredzēti personām, kas ir sasniegušas vismaz 13 gadu vecumu vai vecākām personām.

Tikai tiešsaistes privātuma politika

Šī privātuma politika attiecas tikai uz informāciju, kas savākta, izmantojot mūsu tiešsaistes tiešsaistes vietni, nevis uz informāciju, kas savākta bezsaistē.

Jūsu piekrišana

Izmantojot mūsu tiešsaistes vietni, jūs piekrītat mūsu privātuma politikai.

Izmaiņas mūsu privātuma politikā

Ja mēs nolemsim mainīt savu privātuma politiku, mēs publicēsim šīs izmaiņas šajā lapā un/vai atjaunināsim tālāk norādīto konfidencialitātes politikas izmaiņu datumu.

Šī politika pēdējo reizi tika mainīta 01.09.2020

Sazinieties ar mums

Ja ir kādi jautājumi par šo privātuma politiku, varat sazināties ar mums, izmantojot saziņas veidu, kas ir norādīti mūsu kontaktu sadaļā.

© 2020 Montessori Maja